Round | vs | Result | |||
---|---|---|---|---|---|
Preliminary | A | M. McGee [LR] | A. Finch [Thur] | - | |
by 12 May | B | S. Rochard [Blun] | J. White [Thur] | - | |
Round 1 | 1 | M. Wright [BT] | G. Lamprey [LR] | - | |
by 26 May | 2 | P. Gooch [SB] | P. McCloud [LR] | - | |
3 | M. Beck [Blun] | C. Dunn [LR] | - | ||
4 | M. Rayner [Hales] | B | - | ||
5 | A | Les Dyer [Blun] | - | ||
6 | A. Oliver [BT] | R. Swarbrick [Ald] | - | ||
7 | M. Spink [Thur] | B. Taylor [Kess] | - | ||
8 | S. Church [HA] | G. Smith [Hales] | - | ||
Round 2 | A | 3 | 2 | - | |
by 9 June | B | 1 | 6 | - | |
C | 4 | 5 | - | ||
D | 7 | 8 | - | ||
Semi Final | 1 | A | D | - | |
by 23 June | 2 | B | C | - | |
at Blundeston on 30 June | |||||
Final | 2 | 1 | - | ||
Area Champion |
Round | vs | Result | |||
---|---|---|---|---|---|
Round 1 | A | L. deVere Packford [PS] | E. Herrieven [Yox] | - | |
by 2 June | B | E. Felgate [Den] | J. Whitlock [Ot] | - | |
C | A. West [Mel] | L. Nunn [Wald] | - | ||
D | M. Robinson [Yox] | M. Smith [Wald] | - | ||
Semi Final | 1 | A | C | - | |
by 16 June | 2 | D | B | - | |
at Framlingham Castle BC on 29 June | |||||
Final | 1 | 2 | - | ||
Area Champion |
Round | vs | Result | |||
---|---|---|---|---|---|
Preliminary | A | S. Keeble [Bram] | E. Earthroll [IBC] | - | |
by 16 May | B | M. Saunders [Bram] | M. Lambert [Stone] | - | |
C | A. Baxter-Smith [Cali] | E. Roberts [G/Val] | - | ||
Round 1 | 1 | M. Brooks [Cali] | S. Utteridge [Bram] | - | |
by 31 May | 2 | C | A. Smith [Bran] | - | |
3 | G. Scott [West] | B | - | ||
4 | A | E. Euston [Norb] | - | ||
Semi Final | A | 2 | 4 | - | |
on Neutral Green by 16 June | B | 1 | 3 | - | |
at Bramford BC on 30 June | |||||
Final | B | A | - | ||
Area Champion |
Round | vs | Result | |||
---|---|---|---|---|---|
Round 1 | 1 | D. Copping [Thorn] | J. Ronchetti [Stan] | - | |
by 24 May | 2 | C. Aldous [Thorn] | A. Lilley [Ix] | - | |
3 | S. Boorman [ON] | S. Deeves [ON] | - | ||
4 | C. Gordon [Tudd] | D. Pryke [Rook] | - | ||
Semi Final | A | 1 | 2 | - | |
on Neutral Green by 23 June | B | 3 | 4 | - | |
|
|
|
|
| |
Final | A | B | - | ||
Area Champion |
Round | Area | vs | Area | Result | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Semi Final | ? | ??? | ? | ??? | - | |
Semi Final | ? | ??? | ? | ??? | - | |
Final | ??? | ??? | - | |||
County Champion |